Resmi yenile
Üyelik Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum.
6563 sayılı Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak çıkarılan Yönetmelik kapsamında Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’den e-posta ve SMS yoluyla İletişim İzni kapsamında ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.
Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz.
GÖNDER
 
Merhaba , suvmarket.com üyeliğinizi oluşturduk. Artık size özel tekliflerimize ulaşabilir, favori SUV'unuz ile ilgili değişikliklerden haberdar olabilir, satmak istediğiniz SUV'unuzu fiyatlayabilirsiniz.
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Üyelik Avantajları

Size özel tekliflerimize ulaşın.
Favori SUV’unuzla ilgili değişikliklerden ilk siz haberdar olun.
SUV’unuzu fiyatlayın.
Kampanyalarımızı ve finansman seçeneklerimizi herkesten önce öğrenin.
 
Görüntülü Görüşme

Marka temsilcimize ulaşmak için lütfen lokasyon seçiniz

SUV Market İkitelli
SUV Market Koşuyolu