Resmi yenile
Üyelik Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum.
Aydınlatma metnini okudum, kişisel verilerimin yukarıda yer alan prensipler uyarınca işlendiğini anladım.
 
Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderiminin sağlanması amacıyla aktarılmasına ve Suzuki’nin tarafıma ticari elektronik ileti göndermesine onay veriyorum.
 
Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş. (“Doğan Trend”) tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.
 
Kişisel verilerimin tarafıma sunulan hizmetlerin iyileştirilebilmesi amacıyla sunucuları yurt dışında bulunan müşteri ilişkileri yönetimi sistemi içerisine dahil edilmesi için yurt dışına aktarılmasını kabul ediyorum.
GÖNDER
 
Merhaba , suvmarket.com üyeliğinizi oluşturduk. Artık size özel tekliflerimize ulaşabilir, favori SUV'unuz ile ilgili değişikliklerden haberdar olabilir, satmak istediğiniz SUV'unuzu fiyatlayabilirsiniz.
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Üyelik Avantajları

Size özel tekliflerimize ulaşın.
Favori SUV’unuzla ilgili değişikliklerden ilk siz haberdar olun.
SUV’unuzu fiyatlayın.
Kampanyalarımızı ve finansman seçeneklerimizi herkesten önce öğrenin.
 
Görüntülü Görüşme

Marka temsilcimize ulaşmak için lütfen lokasyon seçiniz

SUV Market İkitelli
SUV Market Koşuyolu