Tutkumuz SUV

Uzmanlığımız SUV

SUV, neden Suvmarket’ten alınır?

Güvenle seçim yapabileceğiniz, tamamen yenilenmiş, garantili her marka SUV, şimdi Doğan Holding güvencesiyle Türkiye'nin ilk ve tek ikinci el SUV alım/satım platformu Suvmarket’te.


Uzmanlığımız, odağımız, dikkatimiz,
ilgi alanımız, tek konumuz SUV.
İçiniz rahat olsun, güvenilir ellerdesiniz.

Değişim / İade Garantisi

Verdiğiniz kararda kendinizi güvende hissedebilmeniz için hep yanınızdayız. Suvmarket’ten satın aldığınız SUV’u 7 gün içinde ya da 1.000 km’yi aşmadan koşulsuz iade edebilir veya başka bir Suvmarket aracı ile değiştirebilirsiniz.

Test Sürüşü

SUV’unuzda kendinizi iyi ve rahat hissetmeniz önemli… Bu yüzden, ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanıp satın almayı düşündüğünüz SUV’u önce deneyimleyin, sürüş keyifliyse aracı sakın kaçırmayın.

Garantili Ekspertiz Raporu

Her konuya hakim olmanızı kimse sizden bekleyemez. Hele ki konu teknik detaylarsa. İşte bu yüzden, biz Suvmarket’e dahil ettiğimiz tüm araçlar için eksperden onay alıyor, TSE Onaylı Ekspertiz Raporu ile güvenle SUV’lanmanızı sağlıyoruz.

Hijyenik Temizlik

Özenle seçiyor, 150’den fazla noktada kondisyon ve teknik detay kontrolü yapıyor, tam gün süren teknik, kaporta, boya kontrolü sonrası iç ve dış temizliğini detaylı bir şekilde tamamlıyoruz. Başta direksiyon ve vites topuzu olmak üzere tüm iç mekana özel hijyenik temizlik ve koruma uyguluyoruz. Klima kanallarını özel olarak dezenfekte ediyor, periyodik bakım esnasında klima polen filtresini değiştiriyoruz. Tamamı, ilk siz dokunun, ikincide sıfır keyfini yaşayın diye…

Değerinde Takas

Mevcut otomobilinizi takasa vermeyi veya nakit olarak satmayı düşünüyorsanız Suvmarket sizin için en doğru platform olacaktır. SUV odaklı yapımız ve uzmanlığımız ile “kıymetlinize” hak ettiği değeri teklif vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Suvmarket Finans

Doğan Holding güvencesiyle Suvmarket’te bir araya getirdiğimiz SUV’lara sahip olabilmek için sunduğumuz özel finansman seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 
Telefon Whatsapp