Bize Ulaşın

Bize 0216 544 13 70 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Merkez
Acıbadem Mahallesi, Alidede Sokak, No.2 34718 Kadıköy / İstanbul
Yol tarifi alın
Telefon
İkitelli Şube
Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yan Yol no 37 Küçükçekmece /İstanbul
Yol tarifi alın
Telefon
 

İletişim Formu

Resmi yenile
 
6563 sayılı Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak çıkarılan Yönetmelik kapsamında Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’den e-posta ve SMS yoluyla İletişim İzni kapsamında ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.
 
İletişim formu sürecinde işlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.
GÖNDER
 
Merhaba , bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, talebiniz ile ilgili detayları aldık. Gelişmelerle ilgili Marka Danışmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

 
Görüntülü Görüşme

Marka temsilcimize ulaşmak için lütfen lokasyon seçiniz

SUV Market İkitelli
SUV Market Koşuyolu