Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Resmi yenile
 

İletişimde yer alan kredi kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Kredi kampanyası Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş’nin kredi finansal çözüm ortaklarından Yapı Kredi Bankası’nda geçerlidir.

Belirtilen %0,99 faiz oranı, 100.000 TL, 12 ay vadeli bireysel taşıt kredisi için geçerli olup, Yapı Kredi Bankası’nda tahsis ücreti BSMV dahil 525 TL, rehin tesis ücreti 22.75 TL, yıllık maliyet oranı % 16,2408, aylık taksit tutarı 8.990,76 TL’dir.

Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamaları dahil edilmemiştir.

 
Aydınlatma metnini okudum, kişisel verilerimin yukarıda yer alan prensipler uyarınca işlendiğini anladım.
 
Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderiminin sağlanması amacıyla aktarılmasına ve Suzuki’nin tarafıma ticari elektronik ileti göndermesine onay veriyorum.
 
Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş. (“Doğan Trend”) tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.
 
Kişisel verilerimin tarafıma sunulan hizmetlerin iyileştirilebilmesi amacıyla sunucuları yurt dışında bulunan müşteri ilişkileri yönetimi sistemi içerisine dahil edilmesi için yurt dışına aktarılmasını kabul ediyorum.
GÖNDER
 
Merhaba , bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, talebiniz ile ilgili detayları aldık. Gelişmelerle ilgili Marka Danışmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

 

Bize Ulaşın

Bize 0216 544 13 70 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Merkez
Acıbadem Mahallesi, Alidede Sokak, No.2 34718 Kadıköy / İstanbul
Yol tarifi alın
Telefon
İkitelli Şube
Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yan Yol no 37 Küçükçekmece /İstanbul
Yol tarifi alın
Telefon
 
 
Görüntülü Görüşme

Marka temsilcimize ulaşmak için lütfen lokasyon seçiniz

SUV Market İkitelli
SUV Market Koşuyolu