Araç Almak İstiyorum

Aradığınız SUV'unuzu bulamadınız mı? İstediğiniz SUV'u sizin için bulalım.

Kişisel Bilgileriniz

Araç Bilgileri

İL
İlçe
Tel1
Açıklama
Firma Ünvanı
İş Telefonu
İletişim Tercihiniz
Bize Nasıl Ulaştınız?
Sınıf
Alt Sınıf
Tip
Renk
Kasa Tipi
Fiyat Aralığı
Km Aralığı
Resmi yenile
Aydınlatma metnini okudum, kişisel verilerimin yukarıda yer alan prensipler uyarınca işlendiğini anladım.
 
Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderiminin sağlanması amacıyla aktarılmasına ve Suzuki’nin tarafıma ticari elektronik ileti göndermesine onay veriyorum.
 
Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş. (“Doğan Trend”) tarafından tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.
 
Kişisel verilerimin tarafıma sunulan hizmetlerin iyileştirilebilmesi amacıyla sunucuları yurt dışında bulunan müşteri ilişkileri yönetimi sistemi içerisine dahil edilmesi için yurt dışına aktarılmasını kabul ediyorum.
GÖNDER
 
Merhaba , talep ettiğiniz SUV ile ilgili bilgileri aldık. Gelişmelerle ilgili Marka Danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacaktır.
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

 
Görüntülü Görüşme

Marka temsilcimize ulaşmak için lütfen lokasyon seçiniz

SUV Market İkitelli
SUV Market Koşuyolu